В Україні вперше пройде онлайн-марафон, де носії з 25 регіонів приготують 25 Борщів одночасно!

Високоповажні Посли розпочнуть вивчати українську

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада щорічно, 9 листопада 2021 о 14:00 відбудеться презентація освітнього курсу з вивчення української мови для дипломатичних представників іноземних держав в Україні «Українська мова для дипломатів».

Організатори заходу: Міжнародний жіночий клуб Business Woman Club, громадська організація «Інститут культури України»,  Київський  національний  університет імені Тараса Шевченка.

Заняття будуть проводитися щотижня в онлайн та оффлайн форматі на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Старт освітніх курсів заплановано на 9 листопада о 14:00 годині. Участь у ньому візьмуть близько 10 Високоповажних Послів світу в Україні.

Прес-брифінг організаторів відбудеться о 13:30 на задньому дворі Червоного Корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

Курс має на меті покращити рівень володіння українською мовою дипломатичних представників іноземних держав, акредитованих в Україні, та презентувати багатство української культури шляхом вивчення мови.

Освітній курс «Українська мова для дипломатів» ініційований міжнародним жіночим клубом Business Woman Club за підтримки Міністерства закордонних справ України та ГО Інститут культури України.

Акредитація ЗМІ за телефоном: 0978886386
До 12:00 9 листопада

Увага: за карантинних умов, на захід пропускатимуть лише за ковідними сертифікатами або ПЛР тестами