Шеф-кухар з Харкова Ігор Мезенцев  та всесвітньо відомий Жорді Рока збирають кошти на продуктові набори, що поїдуть в Ізюм

Шеф-кухар з Харкова Ігор Мезенцев та всесвітньо відомий Жорді Рока збирають кошти на продуктові набори, що поїдуть в Ізюм

17 вересня в Жероні (Іспанія) Ігор Мезенцев — український шеф-кухар з Харкова, представник зв'язків з професійною світовою шеф-кухарською спільнотою «Інституту культури України» Євген Клопотенко та  Жорді Рока, «Кращий кондитер у світі (у 2014 році) проведуть кулінарний перформанс, де готуватимуть українські солодощі та не тільки: торт «Київський» та вареники з вишнями і маком. 

Презентація відбудеться в ресторані @normalrestaurant 

Зібрані кошти підуть на закупку продуктових наборів для регіонів України у прифронтових зонах. "Міжнародний штаб допомоги Українцям" доставить продукти на Харківщину. 

Ігор Мезенцев: «Я з Харкова, останні півроку прожив там під обстрілами, зараз маю змогу на пару днів виїхати, взявши своє культурне «озброєння» та, у співпраці з своїм колегою Жорді Рока приготувати українські солодощі, презентувавши їх іспанцям. Ми вже ввели в меню ресторану Жорді Роки «Normal restaurant», що в Жироні,  наш київський торт та вареники з маком та вишнею. Продаватимуть українські десертні страви упродовж двох місяців, а з виручених коштів ми закупимо продукти для українців, які поїдуть у визволений Ізюм».

Зазначимо, наші колеги в найближчий місяць з Міжнародного штабу допомоги українцям, запланували доставку харчових наборів на Харківщину (Ізюм) та Донецьку область.

Нагадаємо, з квітня місяця Голова ІКУ Євген Клопотенко та заступниця Марина Соботюк відвідують міста Європи, де організовують звані вечері. На виручені кошти, вже закуплено понад 2000 наборів, які Міжнародний штаб доставляє в прифронтові зони.