Наші проєкти

 • Illustration

  Борщ-марафон

  Перший марафон борщу встановив рекорд з наймасовішого приготування національної страви. Національна кухня України дивує своєю різноманітністю та насиченістю. У ній закладені культурні особливості та традиції нашого народу. Ми готуємо за тими рецептами, за якими готували наші предки. З часом ми привносимо до наших традиційних страв якісь новації, та від цього вони не втрачають своєї унікальності. Багато туристів приїжджають до нас не лише заради красивих історичних пам’яток, а й задля того, щоб скуштувати страви нашої кухні. Мабуть, найпопулярнішою українською стравою у світі є борщ. Хоча час від часу виникають суперечки щодо того, який народ його вигадав. І щоб нарешті поставити крапку в цьому питанні, Україна прагнула включити «Культуру приготування українського борщу» до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що власне і вдалося зробити.

 • Illustration

  Характерник

  Цей захід присвячений Дню захисників та захисниць України. Подія, яка присвячена нашій історії. Це чи не перший майданчик, де ведеться розмова про характерників, про те, хто вони такі, хто вони були у нашій історії, хто вони є в нашому сучасному, хто вони будуть у майбутньому. Це дуже чудово, коли в одному місці та в одному просторі вдається поєднувати сучасне майбутнє та минуле.

 • Illustration

  Ukrainian Identification

  Інститут культури України запроваджує новий стріт-стайл

 • Illustration

  Топ 10 фактів про борщ від дослідників Інституту культури України


 • Хто носив хустки в Україні та як вони стали елементом національного вбрання

  Цією інформацією ділиться наш експерт з історичних досліджень, кандидат історичних наук, директор Центру фольклору та етнографії Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка — Володимир Щибря.